0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Учењето на децата Камера размена на Инстант Камера со 2.4 Инчен TFT LCD Дисплеј Конфигурирате 24 Милиони Пиксели 1080P Full HD Видео Акција Камера Термички Печатење на Камера?

Учењето на децата Камера размена на Инстант Камера со 2.4 Инчен TFT LCD Дисплеј Конфигурирате 24 Милиони Пиксели

DEN 266.40
Това е достапна

Износот

▃【Инстант Печати】Нема потреба да се чека фото развој. Брзо печатење и заштеда на енергија.▃【Подарок】Многу погоден за деца.Дозволете вашите деца да креирате неограничен број на фотографии, со временски хоризонт во ваши раце, ги собереш на боја пенкала и да подготви подобро светот заедно.Украсете со цртан филм налепници и обоени пенкала, со креативност на живот.4-инчен голем екран ●Забава филтер : креативни просветлување ●Боја : Розова, сина ●Материјал : безбеден и еколошки ●Memory големина : 0 G.опис на производот: боја на екранот за да јасно да се идентификуваат вашите фотографии. 2 Mid-брзина на печатење, парична казна и јасен квалитет на слика.

За стоката

Слична стока во категоријата