0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
RooCoat Тандем Babywearing & Породилно Грб Јаглен со Сиви Ленти 2XL

RooCoat Тандем Babywearing & Породилно Грб Јаглен со Сиви Ленти 2XL

DEN 2399.76
Това е достапна

Износот

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 80% Памук / 20% Полиестер.Увезени.Нашето бебе превозникот грбот лесно да се лизга над родител, дете (доенче или дете) и вашиот омилен бебе превозникот да го задржи вас и вашето дете удобно и топло во ладно време.Answer : ___________________________ Note : Бебе превозникот е потребно и не се вклучени.Отвори и на предната и задната ви овозможи да тандем носат децата со две превозници одеднаш.Детето капи се отстранува за да се овозможи затворањето или отворањето.Носат со 2 деца, 1 дете или нема воопшто.Answer : ___________________________ Note : Грб ќе биде baggy без носење на било какви бебиња.Надворешноста изгледа како мека дебели sweatshirt.Сивата шарени внатрешни работи лагер додава декоративни светкаат и дополнителна топлина.Направени со 80% памук 20% полиестер.За плановите да се носат со дете, цел нормален унисекс големината.За плановите да се носат со едно доенче или за повеќе опремени се чувствуваат, цел еден големина помал од вашиот унисекс големина.Roo Coat babywearing палта не вклучуваат бебе превозникот.На Тандем Roocoat модел има closable бебе отвори, па може да се носи со 2 деца, 1 дете или нема деца.

За стоката

Слична стока во категоријата