0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Контрола-тоа Аналогни Стап Опфаќа

Контрола-тоа Аналогни Стап Опфаќа

DEN 223.44
Това е достапна

Износот

Ја подобрува Зафат Удобност Подобрување на Лизга Превенција Продолжување на Аналогни Живот Многу Прифатлива 4 Зафат-тоа јазичиња по собата.Контрола-тоа се спречува пропаѓање, го подобрува чувствуваат и чувствителност.Земете "целосна Контрола" на вашиот игра со Контрола-тоа на конкурентна предност.Зошто би ги однесе надвор.Контрола - тоа е најновиот игри додаток кој сите се зборува за, крајната во аналогни опфаќа конечно пристигна!Сега можете да ја преземат контролата на вашиот игри и подигнете перформанси за конзола играчи, Зафат-тоа е толку лесно да се закачите на аналогни стап и го спречува пропаѓање, го подобрува чувствуваат и чувствителност кога се играат игра, вие никогаш не ќе сакаат да играат без нив повторно.Креиран од ексклузивни материјали кои се меки на допир и се чувствуваат добро на вашите прсти за проширена игра време и најдобро од сите екстра зафат е овде кога ви треба најмногу.Контрола-тоа е одговорот на секое гејмерите цел, "да Биде Најдобар" Оттука, Зафат-тоа беше роден давање на гејмер на конкурентна предност тие побарувачката.Го добиете најдоброто зафат надвор од вашата конзола игра подлоги и имаат конкурентна предност секогаш сте сакале со Контрола-тоа!.

За стоката

Слична стока во категоријата