0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Whiteside Рутер Битови SA2100 О Flute Директно Малку со Солидна Карбид 1/4-Инчен Дијаметар на Сечење и 1-Инчен Сечење Должина

Whiteside Рутер Битови SA2100 О Flute Директно Малку со Солидна Карбид 1/4-Инчен Дијаметар на Сечење и 1-Инчен

DEN 663.12
Това е достапна

Износот

Whiteside Рутер Битови се направени со Премиум Карбид.Прецизност основа за правилна рамнотежа при високи ВРТЕЖИ во минута.Индустриски Квалитет.Оригиналниот малку за пластична проекти, направен од цврст карбид и се наменети да се користат на смолкнување сечење акција за да се обезбеди непречено да ги намали.Еден овална flute дизајн обезбедува подобра чип исфрлање од стандардните директно битови.

За стоката

Слична стока во категоријата