0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Лесни Шетач за Деца Патување, Pram 3 во 1 Pushchair за Новороденче Висок Релјеф Анти-Шок Бебе Шетач со Шетач Организатор Подлога за Ладење Ветер Покрие Ранец (Боја : Беж)

Лесни Шетач за Деца Патување, Pram 3 во 1 Pushchair за Новороденче Висок Релјеф Анти-Шок Бебе Шетач со Шетач Организатор

DEN 974.40
Това е достапна

Износот

Изглед изгледа многу елегантна и луксузна.Доаѓа со шетач организатор и дожд капак.5 cm Sleeping сина внатрешна должина : 81cm The седиште е над земјата : 60cm Folded големина : 32x60×71cm Weight : 9+3.На шетач седиштето може да се прилагоди на 3 нозе ,лице во лице со мајка или свртени надвор, тоа е клучно за новородените бебиња.Лесни анти- ' рѓа алуминиум шетач рамка е издржлив и се чувствува мазна.1 kg【СОВЕТ】■За боја разлика : Овој производ е донесена во вид, но, поради различни услови на осветлување, различни прикази и лични причини, вистинскиот објект може да има некои боја отстапување од фото, и конечниот боја е предмет на вистинскиот објект.Сите терен pram шетач.Флексибилен дизајн, предни тркала или 360°ротирање или биде заклучен на точната позиција.Сите терен pram шетач. ● ПРИЛАГОДЛИВИ PRAM : На pram е костим за 0-36 месеци бебето.Производот се мери со рака и ќе има некои грешки.

За стоката

Слична стока во категоријата