0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
TB-Скутер детски Велосипед Седиште Перница, Планински Велосипед/Електрично Возило Задните Отстранлив Бебе Безбедност Седиште со потпирачи за раце и Дебели Перница

TB-Скутер детски Велосипед Седиште Перница, Планински Велосипед/Електрично Возило Задните Отстранлив Бебе Безбедност

DEN 523.20
Това е достапна

Износот

ви благодариме за разбирањето. ★ Седиштето на вредноста - седиштето може да се прилагоди слободно според возраста на бебето.Лесно да се соберат и расклопување.Тоа може да биде погодна за деца од различна возраст.На цврстата алуминиумска цевка може да се издржи капацитет на 55kg. ★ Погодни за повеќето велосипеди, како што се брзо возење велосипед, патот велосипеди, електрични автомобили и планински велосипеди. Поради разликата во екранот и осветлувањето, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.спецификација : Применливи модели : планински велосипед / велосипеди / виткање автомобил / електричен автомобил е Применливо возраст : 2-8 години Рамка материјал : високо квалитетен челик цевки за Инсталација : прирачник за инсталација / лесно да се работи, Имајќи капацитет : 50 KG Големина : 35* 35* 58cm Пакет тежина : 2000g Пакет Содржина : 1 велосипед седиште + монтирање делови забелешка : 1.Овој велосипед на предните ви овозможува да ги следите вашето дете и патот во исто време.★ Не се лизга парапети - Направен од оригинална состојки за подобро да се лизга отпор, давајќи му на вашето бебе подобар стисок.На цврстата алуминиумска цевка може да се издржи максимална тежина на 55kg.

За стоката

Applicable models:
mountain bike / bicycle / folding car / electric car
Applicable age:
2-8 years old
Frame material:
high quality steel pipe
Installation:
manual installation / easy to operate
Bearing capacity:
50KG
Size:
35* 35* 58cm
Package weight:
2000g
Package Contents:
1 bicycle seat + mounting parts :
note:
1. Please allow 1-3mm to differ due to manual measurement. :
2. Due to the difference in display and lighting, the picture may not reflect the actual color of the item. thank you for understanding. :

Слична стока во категоријата