0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Џунгла Животни Сцена Ги Поставува Стандардите Ѕид Декорирање За Полнење | Бебе Туш Партија

Џунгла Животни Сцена Ги Поставува Стандардите Ѕид Декорирање За Полнење | Бебе Туш Партија

DEN 143.76
Това е достапна

Износот

5 банери во пакет, 2 парчиња банери, 32.5" x 59" секој 1 парче банер, 16" x 44.5" димензија 2 парчиња банери, 10.19" x 16" на секој.Различно обоени, џунглата тематските, ѕид декорирање за полнење.Совршен за бебето тушеви, партии и соопштенија.Натпреварот со други бебе украси.сцена ги поставува стандардите фишер цена.како што е прикажано.

За стоката

Слична стока во категоријата