0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SurgePRO 3-во-1 Телефон да Ѕвони Носителот - паметен Телефон Метал Прст Јамка Зафат & Потпирач со Автомобил Пропустливи Клип - Универзално Компатибилен Android iPhone Прстен Ст?

SurgePRO 3-во-1 Телефон да Ѕвони Носителот - паметен Телефон Метал Прст Јамка Зафат & Потпирач со Автомобил Пропустливи

DEN 382.80
Това е достапна

Износот

Оваа ѕвони телефонот носителот исто така, може да се користи како wobble-слободен паметен телефон потпирачот.Овој телефон да ѕвони е дизајниран да клип на вашиот автомобил е AC пропустливи, се трансформира во корисен автомобил телефон планината во секунди. ✅ ПРОМОВИРА ПОБЕЗБЕДНО ВОЗЕЊЕ - Заборавајте за бореа за вашиот телефон додека крстарење по патот.Како ќе го направите ова во текот на целиот ден, тоа може да биде многу стресно за вашите раце - зголемување на ризикот од вашиот телефон падне и добивање на оштетени од капка. ✅ СОВРШЕН АГОЛ на ГЛЕДАЊЕ - Слободен вашите раце и искуство помалку вратот вирус додека гледате вашите омилени филмови и видеа.Овој телефон да ѕвони лизга право на вашиот прст, лесно одржување на вашиот телефон од лизгање off.Лесно да selfies, испраќање на вашите текстови, и да ги пребарувате преку социјалните медиуми на вашиот телефон со користење на само една рака.

За стоката

Слична стока во категоријата