0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
CARFIB за Џип Renegade Додатоци Автомобил Телефон на Држачот за Монтирање на Магнетни Магнет 20115 2017 2018 2019 2020 2021 Мобилен Телефон за iPhone, Samsung, HTC Воздух Посветен на Пропустлив

CARFIB за Џип Renegade Додатоци Автомобил Телефон на Држачот за Монтирање на Магнетни Магнет 20115 2017 2018

DEN 335.28
Това е достапна

Износот

◎Вметнете управниот топката во задниот дел од телефонот и носителот и ги заостри фиксна завртка. ◎Не влијаат на телефонот полнење : може да го наполнам телефонот додека во држачот. ◎Обезбеди погодности за вашиот возачки : GPS навигација, не ќе го пропушти важно повици, слушање музика или полнење, итн. ②The Џип Renegade магнетни телефон носителот на планината ви овозможува да се стави вашиот телефон нагоре и да го симнат полесно, и тоа може да работи и со повеќето телефон случај, дури и во случај е многу дебела. ◎Боја : Црна & Сребрена.③The посветен телефон носителот на Jeep Renegade може да се обезбеди оптимален агол на гледање со топката на база и да може да се прилагоди било кој агол што ви треба. ◎Не влијаат на опасност копчето : не се меша со вашиот опасност копчето.Забелешка : Овој производ не може да се работи со Mag Safe. ◆ВОЗИТЕ БЕЗБЕДНО и ПРАКТИЧНО ◎Џипот Renegade автомобил додатоци телефон носителот на планината одговара за различни условите на патот : дали тоа е рамна или трнлив пат, тоа ќе придружба на вашиот мобилен телефон, нема да ви го одвлекува вниманието од возењето.

За стоката

Слична стока во категоријата