0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Fansipro Преносни Мобилен Телефон Возило Поддршка, Додаток Колекции На Десктоп; Возење; Мобилен Телефон; Бришачи, 105x48(MM), Црвена, 3 Парчиња Возило Заградата Лулка Стојат

Fansipro Преносни Мобилен Телефон Возило Поддршка, Додаток Колекции На Десктоп; Возење; Мобилен Телефон; Бришачи,

DEN 381.60
Това е достапна

Износот

Не лепак и траги остануваат по производ е расклопуваат.Производот не го блокира вашиот поглед, не се лизга и анти-се тресат.Производот може да биде цврсто залепен на автомобил, не е лесно да падне.Материјалите кои се користат во производите се прекрасни, и тоа е парична казна во изработка.Производот е лесно да се носат поради своите мали во големина и лесен во тежина.Одговара за овие прилики : Десктоп; Возење; Мобилен Телефон; ветробранското стакло; Автоматско Воздухот се Пропустливи; Bycicle Продавница; Трговски Центар; Супермаркет; Видиме Продавница; Автомобилската Продажба Servicshop Бои : Црвена Материјали : Acrylonitrile Butadiene Styrene Производ Облик : Неправилен Облик Целосно Нето Тежина : 180(G) Производ Должина : 105(MM) Производ Висина/Дебелина : 48(MM) Пакет Листата : 3 парчиња Возило Заградата Лулка Стојат Месеци Описи : Не лепак и траги остануваат по производ е расклопуваат.Производот не го блокира вашиот поглед, не се лизга и анти-се тресат производот може да биде цврсто залепен на автомобил, не е лесно да падне.Материјалите кои се користат во производите се прекрасни, и тоа е парична казна во изработка.Производот е лесно да се носат поради своите мали во големина и лесен во тежина.Производот не заземаат многу простор поради своите мали димензии.Производот е лесно да се инсталира, лесно за ракување.Производот поддржува multi-агол на ротација, обезбедување на повеќе насочен поглед.Производот е мазна и се чувствува удобно поради голема густина сечење и полирање.Производот стил е роман, и на изглед е концизен и великодушни.

За стоката

Слична стока во категоријата