0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Мачка Обувки за Мажи Слобода Повлече на Челик Пети Работа Подигање

Мачка Обувки за Мажи Слобода Повлече на Челик Пети Работа Подигање

DEN 2016.00
Това е достапна

Износот

100% Кожа.Увезени.Гумен ѓон.Лизга-на работа чевли во целост-жито кожа кој поместена јака и двоен еластична внесува во јазикот.Отстранлив ЕВА пена sockliner.Лизга-отпорни outsole.Како светот е основно производителот на тешка опрема, Мачка earthmovers се познати во целиот свет, како симбол на чесна работа, сила и интегритет.Мачка Обувки прави чизми и чевли врз основа на истите принципи.Брендот еволуираше од работа чизми во спектар на индустриски и неформални обувки изграден со единствена цел да се остане верен на нивните оригинални цел-создавајќи вистински, напорно чизми и чевли.

За стоката

Слична стока во категоријата