0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Младата Деца Коленото Високи Чорапи Памук Кабел Поврзана за Момчиња и Девојчиња 0-3T Светлина

Младата Деца Коленото Високи Чорапи Памук Кабел Поврзана за Момчиња и Девојчиња 0-3T Светлина

DEN 191.76
Това е достапна

Износот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер,Памук,Spandex,Mesh.МАТЕРИЈАЛ : 82% од чешлани памук+14% полиестер влакна+4% spandex;Пакет : како на сликата покажува.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Добро направени mesh ткаенини бебе коленото високи чорапи,мека дише и добро се водат,пријателски за вашето бебе кожата,добро е да се заштити вашето бебе нозе.ГОЛЕМИНА : Две големина за да изберете,ве молиме проверете ја сликата лево за детали(Ова бебе коленото високи чорапи може да биде малку big со добра водат,ве молиме изберете големина според вашето бебе реалните стапки големина).ЛЕСНО ДА НАТПРЕВАР : 5 бои за да изберете,бран Чипка rruffled дизајн,добра текстура,симпатична дизајн;Лесно да математика вашето дете е различно облека.ДОБАР ПОДАРОК ИДЕЈА : Совршен за да се носат со убава облека,погоден за лична употреба,и одличен подарок за божиќ или роденден.Младата Деца Коленото Високи Чорапи Памук Кабел Поврзана за Момчиња и Девојчиња 0-3 T,симпатична бран Чипка rruffled дизајн,добра текстура,дише и добро се водат,погоден за лична употреба,и одличен подарок за божиќ или роденден ЗАБЕЛЕЖИТЕ Како различни компјутери екранот или Светло бои различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики се Слики не може да ја претставуваат вистинската големина,ве Молиме проверете ја големината или димензија info пред место orders AFTER ПРОДАЖБАТА Било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, прво,ние ќе го почитуваме вашата идеја.И ние ќе се обидеме потрудиме да ги направиме нашите клиенти sastified со нас.

За стоката

Слична стока во категоријата