0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Мауи Џим Бебе Плажа Читателот Мачка Очи Читање Очила За Сонце

Мауи Џим Бебе Плажа Читателот Мачка Очи Читање Очила За Сонце

DEN 8159.76
Това е достапна

Износот

Титаниум рамка.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 56 милиметри.Леќа висина : 40 милиметри.Мост : 18 милиметри.Рака : 120 милиметри.Кликнете на Мауи Џим линкот погоре за да ја посетите нашата бренд продавница, каде што можете да најдете на нашите целиот каталог на очила за сонце.Сите Мауи Џим очила за сонце функција Polarized Plus2 леќи на технологијата, кои одат подалеку од оклопна очите од сјајот и штетните УВ зраци со зголемување на бои за да се открие вистинската убавина на светот околу вас.Уживајте во крајна УВ заштита во комбинација со премиум стил, неверојатна издржливост, отсјај-слободен визија, и боја-зголемување на патентирани технологии.HCL Бронза леќи функција топла боја која обезбедува флексибилност во менување на светлосни услови.Maui Brilliant е Мауи Џим најнапредните леќа материјал кој се одликува оптика речиси како јасно како стакло со само една третина од тежината.Титаниум рамка е лесен, издржливи и удобно.Бебе Плажа, се наоѓа на Северниот Брег на Мауи, е совршена плажа за keiki и возрасни слично да уживаат во еден ден исполнет со сонце и забава.Како и нивните имењак, овие рамки од Мауи Џим се нудат во забава серија на светли бои сместени во силен, но лесни рамка која е совршен за секој вид на активност.Бебе Плажа, ubicado en la costa колумбија де Мауи, es una playa perfecta став keiki y adultos por igual став disfrutar де он día lleno de sol y diversión.Ал igual que дин homónimo, estos де маркос Мауи Џим se ofrecen en una divertida серијата де colores brillantes enclavados en он марко fuerte перо ligero que es perfecto став cualquier tipo де actividad.마우이의 북쪽 해안에 위치한 베이비 비치는 케이키와 어른 모두가 태양과 재미로 가득한 하루를 즐길 수 있는 완벽한 해변입니다. 이름이 딴 Мауи Jim의 프레임은 모든 종류의 활동에 적합한 강력하지만 가벼운 프레임에 자리 잡은 재미있는 밝은 색상으로 제공됩니다.

За стоката

Слична стока во категоријата