0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Чист Титаниум Анти-Сина Светлина Читање GlassesUsed за Компјутер ТВ Читање

Чист Титаниум Анти-Сина Светлина Читање GlassesUsed за Компјутер ТВ Читање

DEN 335.76
Това е достапна

Износот

Авијација чист титаниум ултра-лесни frameless : high-end чист титаниум серија, со вродено чувство на луксуз, специјално приспособени темперамент очила за high-end tasters.На bendable храмови се направи тоа многу погодни за различни лица.Флексибилни и светлина : го Носи целиот пар на рамки е направен на воздухопловството титаниум, со добра еластичност, силна жилавост, светлината текстура и удобно носење.Нашата услуга : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите, ви благодарам.Авијација Бета Титаниум Ultra Light Frameless High-крај β-титаниум серија, својствени luxury Temperament очила специјално прилагодена за high-end tasters.Frameless дизајн : се ослободи од оковите, нека си оди, не вртете дизајн, посебна леќа, фиксна метод, без завртки, цврсти и убави, храмот дизајн, дебела и тенка, светло и темно колокација, различни нивоа.Можете да го земете со вас.1 g Inner широчина на рамка : 144mm Lens ширина : 55mm Lens висина : 30mm Nose проред : 18mm Temple должина : 151mm Package вклучува : 1 * Читање glassesnote : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на проектот, ви благодариме!Големината е мерени рачно, не може да биде грешка од 1-3 cm, што е нормално.

За стоката

Name:
High-end reading glasses
Lens SR-60 :
Lens:
PC anti-blue lens
Frame material:
pure titanium
Applicable people:
female
Product weight:
16.1g
Inner width of frame:
144mm
Lens width:
55mm
Lens height:
30mm
Nose spacing:
18mm
Temple length:
151mm
Package includes:
1 * Reading glasses
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the project, thank you! The size is measured manually, there may be an error of 1-3 cm, which is normal. :
If you have any questions about our products or services, please feel free to contact us, we will do our best to solve any problems and provide you with the best customer service, thank you :

Слична стока во категоријата