0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Мауи Џим Mavericks Читателот Мачка Очи Читање Очила За Сонце

Мауи Џим Mavericks Читателот Мачка Очи Читање Очила За Сонце

DEN 8159.76
Това е достапна

Износот

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Увезени.Титаниум рамка.Композитни леќа.Поларизирана.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 61 милиметри.Леќа висина : 49 милиметри.Мост : 14 милиметри.Рака : 137 милиметри.Кликнете на Мауи Џим линкот погоре за да ја посетите нашата бренд продавница, каде што можете да најдете на нашите целиот каталог на очила за сонце.Сите Мауи Џим очила за сонце функција Polarized Plus2 леќи на технологијата, кои одат подалеку од оклопна очите од сјајот и штетните УВ зраци со зголемување на бои за да се открие вистинската убавина на светот околу вас.Уживајте во крајна УВ заштита во комбинација со премиум стил, неверојатна издржливост, отсјај-слободен визија, и боја-зголемување на патентирани технологии.HCL Бронза леќи функција топла боја која обезбедува флексибилност во менување на светлосни услови.Maui Brilliant е Мауи Џим најнапредните леќа материјал кој се одликува оптика речиси како јасно како стакло со само една третина од тежината.Титаниум рамка е лесен, издржливи и удобно.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Совршен за отворен ум, слободен дух авантуристи подготвени да одите онаму каде што другите не се подготвени да го следат.Оваа модерна пилот носи класичен стил, со современ шмек, кој Polarized Plus2 леќа технологија и Maui Gradient леќи.다른 사람들이 따라하지 않는 곳으로 갈 준비가 된 자유로운 영혼의 모험가에게 적합합니다. 현대적인 에비에이터는 Polarized Plus2 렌즈 기술과 Maui Gradient 렌즈가 특징인 현대적인 트위스트로 클래식한 스타일을 제공합니다.

За стоката

Слична стока во категоријата