0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
High-End Чист Титаниум Читање Очила за Мажите,што се Користи за Компјутер И ТВ

High-End Чист Титаниум Читање Очила за Мажите,што се Користи за Компјутер И ТВ

DEN 476.88
Това е достапна

Износот

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите, ви благодарам.Флексибилна и лесно да се носат без чувство на целата пар на рамки е направен на воздухопловството titanium Good еластичност, силна жилавост, светлината текстура, удобно да wearspecification : Име : High-end читање glasses Lens СР-60 Frame материјал : β titanium Color : golden Applicable луѓе : male Product тежина 15g Inner широчина на рамка : 144mm Lens ширина : 55mm Lens висина : 32mm Nose проред : 18mm Temple должина : 145mm Package вклучува : 1 * Читање glassesnote : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на проектот, ви благодариме!Големината е мерени рачно, не може да биде грешка од 1-3 cm, што е нормално.Можете да го земете со вас.Frameless дизајн : се ослободи од оковите, нека си оди, не вртете дизајн, посебна леќа, фиксна метод, без завртки, цврсти и убави, храмот дизајн, дебела и тенка, светло и темно колокација, различни нивоа.На bendable храмови се направи тоа многу погодни за различни лица.Висок квалитет на дизајнот : Ако дојде нашиот високо-квалитетни очила, вие ќе бидете задоволни со нив.Флексибилни и светлина : го Носи целиот пар на рамки е направен на воздухопловството титаниум, со добра еластичност, силна жилавост, светлината текстура и удобно носење.Тоа може да биде ставен во џеб или briefcase за практично користење.Нашата услуга : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите, ви благодарам.Титаниум рамка.

За стоката

Name:
High-end reading glasses
Lens SR-60 :
Frame material:
β titanium
Color:
golden
Applicable people:
male
Product weight 15g :
Inner width of frame:
144mm
Lens width:
55mm
Lens height:
32mm
Nose spacing:
18mm
Temple length:
145mm
Package includes:
1 * Reading glasses
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the project, thank you! The size is measured manually, there may be an error of 1-3 cm, which is normal. :
If you have any questions about our products or services, please feel free to contact us, we will do our best to solve any problems and provide you with the best customer service, thank you :

Слична стока во категоријата