0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Анти-Сина Читање Очила Чист Титаниум Пролет Зглоб за Мажи И Wome

Анти-Сина Читање Очила Чист Титаниум Пролет Зглоб за Мажи И Wome

DEN 287.76
Това е достапна

Износот

Леќа ширина : 54 милиметри.Објективот е дизајниран со aspherical површина и е прочистен со висока чистота.★Ако имате било какви прашања или коментари, ве молиме да бидат слободни да контакт.Зошто ви е потребна за анти-сина читање очила?Сега, просечниот човек поминува повеќе од 7 часа гледање на екран секој ден.Поголема дисперзија коефициент, поголема светлина. ★Класичен рамка, направени од високо-квалитет чист титаниум материјал : Ултра-лесни висок квалитет на чист титаниум рамка, не е лесно да се деформира, силна наплата по виткање, издржливи, погоден за мажите и жените, случајни дизајн на рамка им овозможува да работат или да пуштате видео Изгледаат професионално и стилски додека играте.Секогаш се осигура безбедноста.Ако грешката е во 1 -3мм, ве молиме да се разбере!Совети : за Да се избегне оштетување, не користете хартија за крпи, пешкири, облека или алкохол за чистење на читање очила, и не користете средства за чистење во домаќинството или сапуни.Титаниум рамка.Без разлика дали тоа е лаптоп, таблет компјутер или паметен телефон. ★Анти-сина читање очила : Мулти-слој на кожата анти-сина светлина технологија за да може ефективно да размислуваат и да филтер 100% штетната сина светлина и UV400, заштита на вашите очи, да се намали визуелна замор, сува очите и главоболки, итн.Чувајте ги вашите очи здрав со намалување на изложеноста на високо-енергетски сина светлина.Име : Анти-сина читање glasses Style : Класичен/Business Scene : бизнис/leisure Frame : чист титаниум плоча + 925 silver Weight : 18g (вклучувајќи леќа)Леќа материјал : јасно aspheric resin Outside широчина на рамка : 135mm Lens ширина : 54mm Frame висина : 35mm Nose растојание : 17mm Temple должина : 146 mm List : Читање очила*1, очила случај*1 Note : над димензии прирачник за мерење.На високо-енергетски сина светлината емитирана од електронските уреди се покажа за да се зголеми продолжена изложеност на сина светлина која може да предизвика замор и стрес.

За стоката

Слична стока во категоријата