0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Мауи Џим Kawika Читателот Мачка Очи Читање Очила За Сонце

Мауи Џим Kawika Читателот Мачка Очи Читање Очила За Сонце

DEN 8159.76
Това е достапна

Износот

Печати на враќање превозот етикета.Поларизирана.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.На Kawika рамки се ретроспектива погледнеме еден од Мауи Џим е оригинална стилови.Рамки се изградени од лесна, вбризгува најлон, наменета за екстремни удобност и продолжен носат време.Леќа висина : 40 милиметри.Овие поларизирана класичен очила за сонце се вистински завет на Мауи Џим е наследство и наследството на обезбедување на квалитетни, трајни рамки со неспоредлив леќа јасност.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Лос маркос Kawika син una mirada retrospectiva на оон де лос estilos originales де Мауи Џим.Уживајте во крајна УВ заштита во комбинација со премиум стил, неверојатна издржливост, отсјај-слободен визија, и боја-зголемување на патентирани технологии.카위카 프레임은 Мауи Jim의 오리지널 스타일 중 하나를 복고풍으로 보여줍니다.Сите Мауи Џим очила за сонце функција Polarized Plus2 леќи на технологијата, кои одат подалеку од оклопна очите од сјајот и штетните УВ зраци со зголемување на бои за да се открие вистинската убавина на светот околу вас. 이 편광 클래식 선글라스는 Мауи Jim의 유산과 유산에 대한 진정한 증거이며 타의 추종을 불허하는 렌즈 선명도를 갖춘 고품질의 내구성 있는 프레임을 제공한다는 것입니다.Кликнете на Мауи Џим линкот погоре за да ја посетите нашата бренд продавница, каде што можете да најдете на нашите целиот каталог на очила за сонце.Композитни леќа.Најлон рамка.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Рака : 140 милиметри.

За стоката

Слична стока во категоријата