0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Музика на Сфери – Кинески Mezzo, Мали-Средни рачно изработени Правец на Свири, Прецизност Наместени, Времето-отпорни Единствена Надворешна Правец на Chimes, 38

Музика на Сфери – Кинески Mezzo, Мали-Средни рачно изработени Правец на Свири, Прецизност Наместени, Времето-отпорни

DEN 2640.00
Това е достапна

Износот

Целокупната виси должина, од врвот на куп на дното на windcatcher е 38".Неговата сладост најдобри надополнува посериозни Јапонски и Balinese Правец на Chimes од Музиката на Сфери.УВ СТАБИЛИЗИРА СИНТЕТИЧКИ ТЕМАТА - Тешки синтетички канап е високо отпорна на триење, ултра-виолетова деградација, да изгние и mildew.На Кинески, инверзија на Pentatonic, е најлесниот и најслатката на нашите скали, сигурни да се создаваат чувство на среќа.Овие се symphonic квалитет chimes, прецизност подесени да стандард оркестарска теренот и пеат со богата лирски комбинација на звуци кои резонираат едноставно не во уво, но во душата.Големината(глас) mezzo е една половина октава повисока од големината(глас) алто.На windcatcher кука собранието обезбедува едноставен, но ефикасен начин на различни ветрот свири е ниво на активност.Тие се врвен на сопствените но неверојатно во ансамбл.МОНТАЖНИ WINDCATCHER - На windcatcher, на истиот заврши и материјал како цевки, е идеална големина, тежина, и обликот за оптимално свири перформанси во 8 - 10 mph брзина на ветрот.Неговата сладост најдобри надополнува посериозни Јапонски и Balinese.Различни големини на истиот подесување или ансамбли со придружник подесување се создаде мешавина на музика што инспирира.Тежината е 5lbs.Големината(глас) mezzo е една половина октава повисока од големината(глас) алто.

За стоката

Слична стока во категоријата