0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Панама Џек Мажите Сандала, Weekender Спорт на Повик Излизгајте Сандала, Size 8 до 13

Панама Џек Мажите Сандала, Weekender Спорт на Повик Излизгајте Сандала, Size 8 до 13

DEN 359.28
Това е достапна

Износот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.вештачки единствена.ЛЕСНО НА, ЛЕСНО ИСКЛУЧУВАЊЕ : Лизга овие на, и да го клоцне ги исклучува брзо лесно се носат.УДОБНОСТА ИЗГРАДБА : Едно парче изградба е мала тежина и comfortbale под нога.СПОРТ ЛИЗГАЧОТ СТИЛ : Совршен за момци кои не како камшик парче помеѓу своите прсти.ВОДА ПРИЈАТЕЛСКИ : Идеален за на плажа или базен, синтетички материјал се суши лесно, и лесно се чистат.СЛУЖБЕН ПАНАМА ЏЕК ОБУВКИ : Направен со Љубов, Грижа и Гордост од 1974 година, нашите производи се донесе овој начин на живот на луѓето во секојдневниот живот.

За стоката

Слична стока во категоријата