0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
HHEALTB Четка за Бричење, рачно изработени Преносни Главата Стил Додатоци Пена Сапун Брада Четка Наежвам Коса Четка за Бричење, 2 Парчиња (Боја : D: D)

HHEALTB Четка за Бричење, рачно изработени Преносни Главата Стил Додатоци Пена Сапун Брада Четка Наежвам Коса Четка

DEN 1233.60
Това е достапна

Износот

На брада четка можат ефикасно да навлезе во секоја пора, чиста нечистотија, и да ви даде пријатно чувство.Четка може да moisten на косата и да се избегне гребење на кожата ткиво при кроење на брада.Го отстраните скршеното коса.Кога средување на косата, постојат многу мали парчиња на косата останатите на вратот.На влакната на оваа четка се полни на еластичноста и лесно може да се отстрани парчиња на косата.Ако ви се на службено патување или патување лесно да се носат.нека ти се во секое време, насекаде може да се задржи вашата брада најдобар држава.Ова ќе биде одличен подарок за татко, сопруг и брат на Денот на Вљубените, Денот на Таткото, роденден, и свадба годишнината.Ние го сфаќаме секој човек е брада многу сериозно.Совршено негувани брада ќе направат да се издвоите од толпата!Довербата ќе добиете може да ве освои секој гол. [ПАРАМЕТАР]Четка глава : Bristle Handle материјал : ABS Plastic Weight : 42g Size : 6.0*5.5 cm Craft : Handmade Anti-пад и не се лизга : strong Product употреба : се чешла брада, мрсна главата стил, секојдневно чистење[КАРАКТЕРИСТИКИ]Удобност зафат.Чиста апликација.Ергономски дизајн.Погоден За Сите Типови На Бради.Совршен За Сите Брада Човек.Берберот-како бричење искуство.

За стоката

Слична стока во категоријата