0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Челик Мелница & Co Термички Изолирани Кафе/Чај Кригла, 16oz Патување Првенство, Флорални Гимнастик, Woodland Флорални

Челик Мелница & Co Термички Изолирани Кафе/Чај Кригла, 16oz Патување Првенство, Флорални Гимнастик, Woodland Флорални

DEN 358.80
Това е достапна

Износот

ДВОЈНО ЅИДОВИ ГИМНАСТИК : Вакуум-изолирани изградба држи вашиот кригла кондензација слободни и вашите пијалоци топла или ладна за часа во исто време.Оваа изолирани гимнастик се направени од издржлив акрилик што го прави идеален за сите возрасти и користи (ја прави совршена кафе кригла, патување чаша чај или чаша топло чоколадо!).ЛЕСНО НЕГА : Изолирани патување кригла има отстранлив капак и голем дијаметар на отворањето тоа го прави брзо и лесно да се чисти со рака.За најдобра нега, ние препорачуваме само миење на рацете оваа кригла. 16 оз кригла не е безбедно да се користи во микробранова печка.SAFE МАТЕРИЈАЛИ : Оваа симпатична термички кригла е BPA, олово, и phthalate-СЛОБОДНИ.Не-токсични за патување кригла чува вашето здравје во умот, па вашиот пијалок е без какви било груби хемикалии или вкусови.ПАТУВАЊЕ ГИМНАСТИК : Гимнастик карактеристики на истури доказ, завртка-на пластичен капак со размавта отворање дека е лесно да се отвори и затвори брзо.На обновливи кафе е идеален за една рака пиење on-the-go за да го направи вашиот менуваат бриз.ЗАБАВА ФЛОРАЛНИ ДИЗАЈН : Изолирани кригла карактеристики на цветни печатење со координирање на капакот.На тенок дизајн е лесно да се носат и одговара на повеќето стандардни купот на сопствениците, па тоа е совршен за утра во движење или долги патувања во автомобил.Боја : Woodland Флорални.

За стоката

Слична стока во категоријата