0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Luzianne Специјално Помеша галон Големина Iced Чај Кеси, 24 Смета Кутија

Luzianne Специјално Помеша галон Големина Iced Чај Кеси, 24 Смета Кутија

DEN 719.76
Това е достапна

Износот

Iced Чај Кеси : Свежо сварено Luzianne Iced Чај е традиција за повеќе од 100 години.По една голтка, ќе се разбере зошто.Освежување Iced Чај : Luzianne Чајот е специјално помеша само за iced чај.Истражуваат специјално помеша разлика.Luzianne Iced Чај : Ние продолжуваме да занает еден од Америка најпопуларните iced чаеви Тоа е јасно и не дожд во изгледот, со мазна, astringent чај вкус.Одржливоста : Кога ќе го купите Luzianne Iced Чај производи со Rainforest Alliance печат, вие сте поддршка на подобра иднина за луѓето и природата.Автентични Чаеви и Coffees : Нашата iced чај и кафе мешавини биле вентилатор омилени од 1902 година! Проверете го нашиот спектар на производи како единствен служи К чаша парчиња, iced чај кеси, концентрати и пијалаци во шишиња.За Љубители на Кафе : За идните генерации нашата кафе е омилен кај кафе љубовници за нејзината мазна, класичен Луизијана арома и вкус, а Тоа доаѓа во сите намена мелење и вакуум запечатени за свежина.Luzianne Наследство : Нашиот Семеен бизнис се фокусираше на чај и кафе, повеќе од 100 години Luzianne основач, Willam Б Reily, помогна да се шири популарноста на чај и кафе низ Америка.Од 1902 година, нашето семејство компанија е преземање на дополнителни чекори, па можете да уживате јасно, мазна, освежувачки вкус на Luzianne од една стомна на следното.И откако ќе го преземат голтка Luzianne, веруваме дека нема да се задоволи со ништо помалку.

За стоката

Слична стока во категоријата