0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Heyco 1640100000 Замена на Сечење и Тркала 1640-1 за Mini-Tube-Машина, Жолта/Сребрена

Heyco 1640100000 Замена на Сечење и Тркала 1640-1 за Mini-Tube-Машина, Жолта/Сребрена

DEN 356.40
Това е достапна

Износот

Производителот гаранција може да не се применува.За сечење цевки до Ø25cm.Посебни титаниум слој.Тежина : 5g.Во 1937 година, HEYCO беше првично основана од страна на Max и Ернст Heynen како производител на страна алатки.Покрај ова, на спектар на производи постојано се прошири од 1980 година. HEYCO појави како надлежен снабдувач на пластична - и фалсификувани компоненти за автомобилската индустрија.HEYCO е широко призната како развоен партнер на модулот и системи бизнис со своите автомобили на клиентите и е многу ценет по својата прототип производство.Земајќи ги во предвид клиент спецификации, HEYCO произведува технички и од економски аспект зрели висок степен на компоненти.

За стоката

Слична стока во категоријата