0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
PTFE Цевка и Цевката Машина Цевка Машина Алатка за Полнење Bowden Цевки Црево Цевки за Сечење Алатки за ЈП СТП Црево ID 2.0 mm OD 4.0 mm(Црна)

PTFE Цевка и Цевката Машина Цевка Машина Алатка за Полнење Bowden Цевки Црево Цевки за Сечење Алатки за ЈП СТП

DEN 352.56
Това е достапна

Износот

1 in Outer Дијаметар : Прибл. На PTFE цевка е отпорна на атмосферски стареење, зрачење отпор и ниска пропустливост.2 in Temperature Опсег : -190℃-280℃Цевка Машина Parameters Color : Blue Maximum Собранието Дијаметар : Прибл. Ова цевки машина е супер острина и може да точно да се намали цевки во секое време.24 in Suitable за : ЈП или СТП hose Package Листа : 1 x Цевка Cutter1 x PTFE Цевка(5 метри).4 ft Inner Дијаметар : Прибл.Тоа исто така може да се користи за да се намали filaments, но тоа не може да се користи како жица машина, која ќе досадна сечилото и да влијае на сечење ефект.Спецификација : Предмет Тип : PTFE Цевка и Цевката Cutter Material : Пластични + Нерѓосувачки Steel PTFE Цевка Параметри Должина : Околу.Функција : 1.По долго?терминот изложеност на атмосферата, површината и ефикасноста остануваат непроменети.Добри перформанси : цевка машина може да се состави со цевки со максимален дијаметар од 6mm. Цевка машина има нерѓосувачки челик сечилото и пролет школка направени од издржлив пластика, лесен за употреба и безбедни, трајни, и има водоотпорен дизајн.Висок квалитет : PTFE цевка е корозија?се отпорни и можат да го издржат акција на стопена алкално метали, fluorinated медиуми, силна oxidants, намалување на агенти и разни органски растворувачи.

За стоката

Слична стока во категоријата