0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Driak Два Слоја 12 Пластични Приклучоци Тест Цевки Рек Тестирање Цевки Држач, се Користат за 25ml Центрифуга Цевка

Driak Два Слоја 12 Пластични Приклучоци Тест Цевки Рек Тестирање Цевки Држач, се Користат за 25ml Центрифуга Цевка

DEN 303.84
Това е достапна

Износот

12 Дупки Тест Цевка Рек Тестирање Цевки Носителот Складирање Пластични Лабораториски Материјали.Тест цевка рек Вкупната Големина (Приближно) : 17x 6x 10см/ 6.7" x 2" x 4" (L*W*H).Секој Штекер Дијаметар на тест цевка носителот : 21mm/0.83" ; (Одговара за 25ml центрифуга цевки).Пластични тест цевка рек направени од високо квалитетни пластични ПММА материјал во јасна боја, дизајниран со 12 приклучоци, два слоја.тест цевка стојат Пластични Тест Цевки Рек Тестирање Цевки Држач, се Користат за 25ml центрифуга цевка.Стил : Два Слоја(25 ML).

За стоката

Слична стока во категоријата