0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
QWORK 1-1/4 Ѕид Таванот Планината Цевка Поддршка, 1 Пакет Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Заграда се Стега, Идеален за цевки, Цевки или Одредување Род

QWORK 1-1/4 Ѕид Таванот Планината Цевка Поддршка, 1 Пакет Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Заграда се Стега, Идеален

DEN 263.28
Това е достапна

Износот

Издржливи : Направен од 304 од не 'рѓосувачки челик, тоа е издржливи и отпорни да' рѓа.Лесен за Инсталација : Лесна инсталација и да може да се монтира на ѕид или на таванот.Одговара за Кол 27mm-37mm (1-1/4inch) цевка.Пакет : 1 Buc цевка поддржува и 3 Еез од не ' рѓосувачки челик завртки и заштита. 100% Задоволни Услуга : секој еден дефектен објект може да има бесплатна замена или рефундирање, треба повеќе да им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.

За стоката

Слична стока во категоријата