0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Mardi Gras Тема Хартија Цевчиња - Виолетова Жолта Зелена Бели Шари Chevron Polka Dot - 7.75 Инчи - 150 Пакет - Надвор од Кутијата Трудови Бренд

Mardi Gras Тема Хартија Цевчиња - Виолетова Жолта Зелена Бели Шари Chevron Polka Dot - 7.75 Инчи - 150 Пакет -

DEN 263.76
Това е достапна

Износот

7.75 инчи x .25 инчи во дијаметар.Нема да добиете влажен или да се распадне. 100% Biodegradable.Совршен за Mardi Gras, родендени, излети.Пакување од 150 во 6 различни бои/обрасци.Виолетова, жолта и зелена се совршен комбо за Mardi Gras, Велигденските празници, родендени и само за забава!Вашата маса со имате инстант партија се чувствуваат!Овие хартија цевчиња нема да се влажен или да се распадне.Секој пакет содржи 150 цевчиња кои мерка 7.75" x .25 " во дијаметар.

За стоката

Слична стока во категоријата