0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Dorman 933-458 Тркала Имајќи Задржувајќи Прстен за Одберете Акура / Модели на Хонда

Dorman 933-458 Тркала Имајќи Задржувајќи Прстен за Одберете Акура / Модели на Хонда

DEN 170.40
Това е достапна

Износот

Директна замена - ова тркала имајќи задржувајќи прстен е дизајниран да одговара на вклопуваат и функцијата на оригиналниот прстен на одредени апликации.Ја враќа функционалност - тоа задржувајќи прстен е направен да одговара и целосно да се врати дел функционалност по оригиналниот прстен не успее.Трајни изградба - овој дел е изработен од квалитетни материјали за да се обезбеди сигурен перформанси и долг животен век.Сигурен квалитет, поддржан од страна на тим на производот експертите во сад и повеќе од еден век на автомобилската искуство.Осигурете се вклопуваат - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Ова тркала имајќи задржувајќи прстен е дизајниран да одговара на вклопуваат и функцијата на оригиналниот прстен на одредени апликации, и е конструиран за сигурен перформанси и издржливост.Возилото модел години овој дел се вклопува (бидете сигурни да проверите вашето возило да се намали со користење на гаража) - [Акура КП : 2001, 2002, 2003] - [Акура MDX : 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006] - [Акура RSX : 2002, 2003, 2004, 2005, 2006] - [Акура TL : 1999, 2000, 2001, 2002, 2003] - [Хонда Договор : 1998, 1999, 2000, 2001, 2002] - [Хонда CR-V : 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006] - [Хонда Елемент : 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011] - [Хонда Пилот : 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008] - [Хонда Прелудиум : 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001] - [Хонда S2000 : 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009].

За стоката

Слична стока во категоријата