0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Morrell Жолта Јакна YJ-380 380 FPS Двојна Закана Времето Отпорни Соединение со Самострел Коцка Секој Совет Пена Стрелаштво Целна Носат со Рачка, Жолта

Morrell Жолта Јакна YJ-380 380 FPS Двојна Закана Времето Отпорни Соединение со Самострел Коцка Секој Совет Пена

DEN 504.00
Това е достапна

Износот

СТРЕЛАШТВО ЦЕЛ : Самостојна пена стрелаштво целна дизајниран да се земе вашиот вештини за да на следното ниво; 16 инчи долго, 13 инчи широк, и 18 инчи висок.ТРАЈНИ ИЗГРАДБА : Одобрен за сложена и самострел се користи и престанува да се брзина до 380 FPS.ВРЕМЕТО-ОТПОРНИ : Времето-отпорни површина го прави земајќи ја вашата цел каде било очекувано.СЕКОЈ СОВЕТ : Запира областа поени, фиксна ножеви, и mechanicals за да се овозможи разноврсна употреба.ПРЕНОСНИ : Мерење на само 14 килограми со E-Z tote сметководствена рачка за едноставна патуваат и on-the-go обука.

За стоката

Слична стока во категоријата