0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
KASIQI Зима Шетач Ракавици Водоотпорен Руно Рака Muff Pram Додатоци (Црна)

KASIQI Зима Шетач Ракавици Водоотпорен Руно Рака Muff Pram Додатоци (Црна)

DEN 1367.76
Това е достапна

Износот

✔ Водоотпорен слој + дебел памук quilted + краток руно, три слоеви на заштита. ✔ Замрзнати раце се неизбежни во ладно време, но со оваа ракавица, тоа е многу погодно да се грижи за децата во текот на зимата. ✔ Водоотпорен површината, не се плашат од смрзнатини кога ќе излезе на дождлив или снежните денови. ✔ Во ладни области, може да се задржи вашите раце топли и суви кога шетаат со шетач. ✔ Материјал : Оксфорд водоотпорен крпа + памук + краток руно; Боја : Розова, Камила, Црна, Црвена, Сива. 1 Пар Зима И Топло, Шетач Ракавици Водоотпорен Windproof Бебе Количка Руно Рака Muff Белезници Pram Додатоци Функција : 1. Водоотпорен површината, не се плашат од смрзнатини кога ќе излезе на дождлив или снежните денови. 2. Водоотпорен слој + дебел памук quilted + краток руно, три слоеви на заштита. 3. Замрзнати раце се неизбежни во ладно време, но со оваа ракавица, тоа е многу погодно да се грижи за децата во текот на зимата. 4. Во ладни области, може да се задржи вашите раце топли и суви кога шетаат со шетач.Спецификација : Материјал : Оксфорд водоотпорен крпа + памук + краток руно Боја : Розова, Камила, Црна, Црвена, Сива Големина : 21x19x3cm/8.27x7.48x1.18in Погоден за : 99% од бебешките колички на пазарот Забелешка : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме! 2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.1pair X Шетач Ракавици.

За стоката

Material:
Oxford waterproof cloth + cotton + short fleece
Color:
Pink, Camel, Black, Red, Grey
Size:
21x19x3cm/8.27x7.48x1.18in
Suitable for:
99% of baby strollers on the market
Note:
1. Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :
2. Please allow 1-3cm measuring deviation due to manual measurement. :
1pair X Stroller Gloves :

Слична стока во категоријата