0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Германскиот Тим WW2 втората Светска Војна Обичај Војници 8 Мини-Фигури Поставени Оружје Blitzkrieg Градежни Блокови Војна Коњ & Куче Артилерија Играчка Пиштоли Пушки Ком?

Германскиот Тим WW2 втората Светска Војна Обичај Војници 8 Мини-Фигури Поставени Оружје Blitzkrieg Градежни Блокови

DEN 719.76
Това е достапна

Износот

Поттикнување на имагинацијата.Промовирање на умешност и рака-око координација.Се рекреираат историски битки.Единствен германски втората светска војна Тема. 8 војник личности опфатени со коњ, куче, оружје, итн.Оваа група доаѓа сосема нов затворен во пластични кеси.Сите делови се гледа на фотографиите се вклучени.Овие се компатибилни со најпопуларните тули бренд.

За стоката

Слична стока во категоријата