0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Maexxna Долги Нокти 2 инчен 150pcs Хардвер Ноктите Асортиман Комплет Вклучува Заврши, Жица, Заеднички, Бред и Слика Виси на Ноктите

Maexxna Долги Нокти 2 инчен 150pcs Хардвер Ноктите Асортиман Комплет Вклучува Заврши, Жица, Заеднички, Бред и Слика

DEN 167.76
Това е достапна

Износот

Големина : 5 различна должина, опсег од 1" до 2-1/2".Материјал : оближена со Цинк за заштита од корозија.Количина : 150 парчиња по комплет.Ноктите сет вклучува многу корисна комплет кој ви овозможува да се одвојат од страна големина, што вашата работа многу полесно.Овие високо квалитетни нокти не виткајте непотребно кога ќе чекан нив.Тие се здрав, прав и остри доволно за да се направи сите ваши задачи напор и произведуваат многу задоволувачки резултати.

За стоката

Слична стока во категоријата