0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
AQGG [2 Pack] Калено Стакло Филмот + Маска за Vivo Y53s V2111A [6.58], 9H Цврстина Екран Заштитник и Меки Силиконски Случај Браник Школка Црна Флексибилен Телефон Заштитна TPU Случаи -

AQGG [2 Pack] Калено Стакло Филмот + Маска за Vivo Y53s V2111A [6.58], 9H Цврстина Екран Заштитник и Меки Силиконски

DEN 129.12
Това е достапна

Износот

Подобра контрола на телефонот.58 инчи маска + калено стакло, Отворање на мувла во вистинска машина. ➤ Со добра услуга став како оперативен карактеристика, и принципот на мал профит, но брз промет, добредојдени да се купи!Случај : ➤ Боја : Црна , Цртан филм Ѓаволот -XS40 ➤ Материјал : Силикон TPU ➤ На заштитни случај е компатибилна со вашиот мобилен телефон, 100% совршено се вклопуваат, брза и лесна инсталација.[Компатибилен] : за Vivo Y53s V2111 A телефонот случај е целосно компатибилен . [Заштита] : за Vivo Y53s V2111 A заштитен ракав телефон, нема прашина, гребнатини, капки, маснотии и триење. ➤ Случај покрие го спречува телефонот од добивање маст, гребнатини, гребнатинки и прашина.Откине селотејп на калено филм, таа има за цел на врата на екранот, и се вклопуваат тоа удобно, целосно покривање на рамна површина на вашиот телефон.На лесни силиконски материјал TPU Поклопецот е погоден за млади луѓе. ➤ Тенок школка дизајн го прави многу лесен и лесно да се носат.дупка локација и големина се сите многу точни.Инсталацијата е премногу едноставен: се користи за чистење алатката за да го избришете екранот на телефонот се чисти, [Со цел да нема меурчиња, на екранот мора да биде чисто и нема прашина]. ➤ за Vivo Y53s V2111 A 6.Стакло Филм : ➤ Боја : Јасно ➤ Материјал : тешко 9 H стакло ➤ површината цврстина на калено стакло е 9 H и дебелината е 0. ➤ Прецизни cutouts ви овозможи пристап до сите доверливи пристаништа и копчиња, без отстранување на случај. [Перформанси] : мобилен телефон школка е флексибилен и трајни, отпорни на нечистотија и гребнатини, и може да обезбедат долготрајна заштита на телефонот. [Филм Екран]: заштитна фолија е погоден спречување на експлозија на оригиналот, на екранот на телефонот кога мала несреќа се случува во вашиот телефон. [Избриши] : Ultra со исчистите екранот и транспарентен екран, со природни гледање искуство. ➤ На борбата против филмот го штити екранот на телефонот од прашина, гребнатини, капки, маснотии и триење.

За стоката

Слична стока во категоријата