0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Компатибилен со Галакси S21 Плус Случај, Тешки Солиден Хибрид Двоен Слој Shockproof тежок Случај со Вграден-во Потпирачот Покритие за Samsung Галакси S21 Плус, Црвена

Компатибилен со Галакси S21 Плус Случај, Тешки Солиден Хибрид Двоен Слој Shockproof тежок Случај со Вграден-во

DEN 2140.80
Това е достапна

Износот

Specailly дизајниран за вашиот Самсунг Galaxy S21 Плус.Оваа заштитна случај е направен на квалитетот TPU и PC материјали и направена со префинети детали.Гледањето на некој филм или видео на вашиот телефон е направен полесно со капак случај.Случајот со изграден во потпирачот која ви овозможува да се направи hands-free видео повици, да се прочита, или гледање филмови каде било удобно.Одлична исечок овозможува лесен пристап до сите порти и функции.Карактеристики : Материјал : TPU+PC Пакет Содржина : 1 x Шок Доказ Случај.

За стоката

Слична стока во категоријата