0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
AQGG [2 Pack] Калено Стакло Филмот + Маска за Nokia C20 Плус [6.50], 9H Цврстина Екран Заштитник и Меки Силиконски Случај Браник Школка Црна Флексибилен Телефон Заштитна TPU Случаи

AQGG [2 Pack] Калено Стакло Филмот + Маска за Nokia C20 Плус [6.50], 9H Цврстина Екран Заштитник и Меки Силиконски

DEN 2193.60
Това е достапна

Износот

[Избриши] : Ultra со исчистите екранот и транспарентен екран, со природни гледање искуство.На лесни силиконски материјал TPU Поклопецот е погоден за млади луѓе. ➤ Случај покрие го спречува телефонот од добивање маст, гребнатини, гребнатинки и прашина.[Компатибилен] : за Nokia C20 Плус телефонот случај е целосно компатибилен . ➤ На борбата против филмот го штити екранот на телефонот од прашина, гребнатини, капки, маснотии и триење. ➤ Со добра услуга став како оперативен карактеристика, и принципот на мал профит, но брз промет, добредојдени да се купи!Случај : ➤ Боја : Црна , Цртан филм Ѓаволот -XS40 ➤ Материјал : Силикон TPU ➤ На заштитни случај е компатибилна со вашиот мобилен телефон, 100% совршено се вклопуваат, брза и лесна инсталација. [Перформанси] : мобилен телефон школка е флексибилен и трајни, отпорни на нечистотија и гребнатини, и може да обезбедат долготрајна заштита на телефонот.

За стоката

Слична стока во категоријата