0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
oEdRo Црна+Црвено Работи Одбори и Целосна Ширина Предниот Браник Компатибилен со 07-18 Jeep Wrangler JK & Неограничен JKU 4 Врата

oEdRo Црна+Црвено Работи Одбори и Целосна Ширина Предниот Браник Компатибилен со 07-18 Jeep Wrangler JK & Неограничен

DEN 3297.12
Това е достапна

Износот

【Совршен Fitment】OEDRO предниот браник комбо е компатибилен со 2007-2018 Jeep Wrangler JK & Неограничен JKU (2/4 Врати) за сите модели. 【Компатибилност】 OEDRO чекор барови функција посебна паѓачката чекор дизајн кој е совршено компатибилни со 2007-2018 Jeep Wrangler JK 4 Вратата. 【Топ-за Инсталација】Директна инсталација без сечење или дупчење потребни за оваа задниот браник.Инструкции за инсталација вклучени.Заварени загради се обезбеди дополнителна сила.Собранието е брзо и едноставно со минимален број на додатоци кои се потребни. 【Уникатен Дизајн】①Features цевка дизајн кој accommodates дополнителни светла на јазичето (Прилагодливи опсег : 16 инчен - 20inch). ②Pre-drilled крик дупки, кои овозможуваат директна инсталација без сечење или дупчење потребно. ③Includes лиценца плоча заградата сет за својата погодност. ④Detachable декор ви овозможува да се ревидираат во согласност со вашиот автомобил. 【Функционална Погодност】Лист облик дизајн за одлична пристапност за возила со лифт колекции и големите тркала гуми се задржи доволно земјата царинење.

За стоката

Слична стока во категоријата