0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
OEDRO Пред & Задниот Браник Компатибилен со 1987-2006 Jeep Wrangler TJ YJ, Off-Road Целосна Ширина Guard

OEDRO Пред & Задниот Браник Компатибилен со 1987-2006 Jeep Wrangler TJ YJ, Off-Road Целосна Ширина Guard

DEN 7199.76
Това е достапна

Износот

【Совршен Fitment】OEDRO пред 1x Задниот Браник; 4x 4.75 тон Д-прстен окови; 1x Сет на Хардвер; 1x Упатство. 【Без Проблеми Услуга】Било производствени дефекти ќе бидат поддржани од страна на нашите реномирани услуги на клиентите.Материјал : Произведен од 5/32" челични лимови.Инсталација : Топ-На; Нема Сечење, Без Дупчење.Боја : Текстура Црна.Одговара за 1987,1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996 Jeep Wrangler YJ 2 Врата за Сите Модели (База, Сахара, Ларедо, SE, Островите, Рио Гранде, Renegade, S).Одговара за 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 Jeep Wrangler TJ 2 Врата за Сите Модели (Рубикон, Сахара, Спорт, SE, Неограничен, Неограничен Рубикон, X).Пред-сет Табличка Заградата.Пре-инсталиран Светлина Бар Заградата.Вклучени Д-Прстен Окови.Посебни Decors.Пред-Drilled Монтажа Дупки.Прилагодливи јазичиња за off-road светла со опсег од 16 инчи - 20 инчи.Пред-сет табличка заграда може да се ротира нагоре и надолу.OEDRO браник не само што го прави вашиот Wrangler изгледа свежо Нема Сечење, Нема Drilling Color : Текстура Црна.Компатибилност.Одговара за 1987,1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996 Jeep Wrangler YJ 2 Врата за Сите Модели (База, Сахара, Ларедо, SE, Островите, Рио Гранде, Renegade, S)Одговара за 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 Jeep Wrangler TJ 2 Врата за Сите Модели (Рубикон, Сахара, Спорт, SE, Неограничен, Неограничен Рубикон, X). 1 x Предниот Браник за Wrangler TJ & YJ1 x Задниот Браник за Wrangler TJ & YJ4 x Д-прстен Shackles1 x Сет за Монтажа на Хардвер за Секој Bumper1 x Настава за Секој Браник.

За стоката

Слична стока во категоријата