0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Предниот Браник OE Стил Уретан Полнење Компатибилен со C3 Corvette 1973-1974 6263597

Предниот Браник OE Стил Уретан Полнење Компатибилен со C3 Corvette 1973-1974 6263597

DEN 1627.20
Това е достапна

Износот

Авто Про САД Уретан Браник Целосен Комплет.Само Точна Репродукција На OE.Направени Од Уретан.Користи Фабрика Прскалки.Вклучува Лицето Бар Додатен И Зајакнување Guard Спојници.Оваа OE Стил Репродукција Corvette Браник Комплет е произведен од оригиналните спецификации од Авто Про САД.Оваа Замена функции исто толку добри, ако не и подобри од оригиналните дел.Вклопуваат, заврши, а функцијата на овој дел ќе работи совршено за вашиот реставрација/repair.

За стоката

Слична стока во категоријата