0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Пирамида на Жените Пат Лајт Лесна Мрежа Боречка Чевли

Пирамида на Жените Пат Лајт Лесна Мрежа Боречка Чевли

DEN 1439.76
Това е достапна

Износот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Лесна, мека, лесна и дише плетени горниот.Микрофибер слајд единствена на двете чевли.Удобноста footbed за дополнителна поддршка.Ultra light outsole со покрена гумена пета.

За стоката

Слична стока во категоријата