0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Dexter Додатоци - Унисекс - s8 Слајд Влошки

Dexter Додатоци - Унисекс - s8 Слајд Влошки

DEN 128.64
Това е достапна

Износот

Гума.Кожа за ѓон.Единствена s8. Повеќе Слајд.Жолта Кожа.Вклучени со SST Влез, SST 1, SST 4 Избор, SST 5, SST 6, & SST 7. Dexter SST замена слајд влошки.За да бидете сигурни дека ќе ги собереш на правото слајд подлога за вашиот стил на игра и лејн услови.Сите SST слајд влошки и потпетици се ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на СИТЕ.ПОВЕЌЕ СЛАЈД.

За стоката

Слична стока во категоријата