0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бура 3 Топката Тркалање Гром Боречка Торба Plaid/Сива/Црна Јаглен/Plaid/Црна, 27 x 9 x 12

Бура 3 Топката Тркалање Гром Боречка Торба Plaid/Сива/Црна Јаглен/Plaid/Црна, 27 x 9 x 12

DEN 1987.20
Това е достапна

Износот

Пакет должина : 30.734 cm.Пакет ширина : 31.496 cm.Пакет висина : 78.74 cm.Тип на производ : СПОРТИНГ СТОКИ.Бура 3 топката Тркалање Гром торба има засилен патентите и повисоки заклучување телескопски се справи со притисокот за ослободување.

За стоката

Слична стока во категоријата