0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Мангрова Боречка Топката Торба за Една Топка, 2020 Боречка Топката Tote Боречка Торба со Поместена Топката Носителот - Одговара Боречка Чевли До Mens Големина 14 и Додатоц

Мангрова Боречка Топката Торба за Една Топка, 2020 Боречка Топката Tote Боречка Торба со Поместена Топката Носителот

DEN 1641.60
Това е достапна

Износот

Сакате торба да биде компактен и лесно да се носат?.【Сите Bowling Опрема, Во Една Торба】МАНГРОВА Боречка Топката Торба е доволно голем за да го носат сите ваши боречка додатоци & опрема, кое се состои од главната преграда за 1 боречка топката, два странични џебови(со отвори за вентилација) за еден пар на чевли (до мажите големина 14) и друга опрема, и пред патент џеб да ги чувате вашиот паричник, копчиња, мобилен телефон, итн.Не Гледам Подалеку!.СИТЕ ВО ЕДНА ТОРБА!.Имаме пријателски и отворени услуги на клиентите за да одговорите на вашите пораки во рок од 12 часа.Сакате торба да бидат цврсти доволно да издржи на тешки товари?.Покрај тоа, постојат 4 против пролизгување бази под перница за да се обезбеди стабилност и намалување на солза и носат.Исто така, долго-траен метални куки се изградени да издржат тежина и им овозможува на рамо, рака да се отстранливи. 【Сервис и Поддршка】Било пред-продажба/по продажба на прашања во врска со нашиот боречка топката кеси, ве молиме да бидат слободни да контакт нашата продавница.Добро, МАНГРОВА Боречка Топката Торба е веројатно да биде вашиот најдобар избор!Произведени од страна на највисоко ниво фабрика, на оваа tote боречка торба е изграден за да трае и совршено да го носат топката 1, чевли, крпа, куглање лента, топката почиста, итн. 【Одлична Трајност】Направени со 600 D здрав ткаенина, засилен крои и квалитетот метален хардвер, МАНГРОВА Боречка Торба е дизајниран да издржи тежина и злоупотреба на вршење на тешки bowling опрема.Сите патентите направени се мазни и лесно за вас да се земе објекти надвор. 【Поместена Боречка Топката Првенство】главната преграда е опремен со thickly поместена, пена боречка топката за носител со засилен здрав дното на перница и заштита на вашиот боречка топката од оштетување.Сакате стандард боречка торба за да ги собере сите вашиот опрема без да инвестираат премногу?.

За стоката

Слична стока во категоријата