0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Zutano Бебе Девојки Памук Bloomer

Zutano Бебе Девојки Памук Bloomer

DEN 378.72
Това е достапна

Износот

100% Памук.Увезени.Машина За Миење.Еластичен на корселе и ногата отвори за покривање на бебето пелена.Совршен за спарување со симпатична замав tees и се облекуваат.Направени од нашата мека блокирам памук, па вашиот малку еден ќе биде удобно во текот на целиот ден.Целосно симпатична, нашиот нов bloomers се надградба на нашите класичен пелена покрива.Тие се направени, да се носи под фустани кога времето загрева, и тие поседуваат симпатична кавга работ околу ногата отвори.Овие bloomers ќе се облекуваат маица или фустан, додека за заштита бебето пелена и додавање на малку одблесокот на нејзината облека.

За стоката

Слична стока во категоријата