0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Жената во Рамките на Жените Плус Големина Водат Тексас Јакна

Жената во Рамките на Жените Плус Големина Водат Тексас Јакна

DEN 780.00
Това е достапна

Износот

Тексас.Копче затворање.Машина За Миење.ПЛУС ГОЛЕМИНАТА : ве Молиме референца нашата големина на топ листите.Ќе ви се допаднат удобно се вклопуваат на оваа водат тексас јакна.Апсолутна гардероба класик, сечат шевовите, размавта џебови и копчето пред обезбеди тексас детали знаете и љубов.Еден водат одговара слоеви совршено над било врвот, а на копчето ракави нека ви притисни или валани ракавите за еден неврзан чувствувам.Странични џебови.Копчето за картички на полите. 21" должина .Памук/поли/spandex, увезени.Машина перат.ЗА БРЕНД : На Жената во Рамките ние сме експерти во плус големина удобност, и ние сме биле прави тоа за повеќе од 100 години.Изненадување потоа дека ние сме една од go-да брендови во плус големина на облека индустрија за неверојатна одговара и на-на-момент стил.Нашата цел е да бидете сигурни дека секогаш се чувствувам одлично и изгледаат добро во нашите удобно облека во сите бои те сакам.Ќе ви се допаднат удобно се вклопуваат на оваа водат тексас јакна.Апсолутна гардероба класик, сечат шевовите, размавта џебови и копчето пред обезбеди тексас детали знаете и љубов.Еден водат одговара слоеви совршено над било врвот, а на копчето ракави нека ви притисни или валани ракавите за еден неврзан чувствувам.Странични џебови Копчето за картички на полите 21" должина Памук/поли/spandex, увезени Машина перат.

За стоката

Слична стока во категоријата