0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Allegra К Жените Канцеларија Грб Солидна Shawl Јака 1 Копчето Сомот Палто

Allegra К Жените Канцеларија Грб Солидна Shawl Јака 1 Копчето Сомот Палто

DEN 1127.76
Това е достапна

Износот

Моделот е облечен во големина XS (Висина : 56", Градите : 32 1/4 инчи, Половината : 24 3/8 инчи, Хип : 33 7/8 инчи, Тежина : 100 lbs).Повод : Случајни, Работа, Деловен Состанок, кафуле, Викенд, итн.Оваа канцеларија палто направени од сомот ткаенина и карактеристики shawl јака, 1 копче затворање и редовно се вклопуваат.Повод : Случајни, Работа, Деловен Состанок, кафуле, Викенд, итн.Повод : Случајни, Работа, Деловен Состанок, кафуле, Викенд, итн.

За стоката

Слична стока во категоријата