0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Discovery Kids Bullseye Отворено Стрелаштво Сет со LED Целна Светлина-Up Играчка Вечер/Ден Активност Вклучува 4 Стрели, Quiver со Рака, 1 Лак за Возраст од 6+ и Постари

Discovery Kids Bullseye Отворено Стрелаштво Сет со LED Целна Светлина-Up Играчка Вечер/Ден Активност Вклучува 4

DEN 1055.76
Това е достапна

Износот

✔ВОЗБУДА ВО текот на НОЌТА : Нашата светлина-up стрелаштво поставена е современа, да ја преземе класичен спорт со LED целна дека ќе гориво нивната имагинација за да се забавуваат на ноќното игра!Децата ќе сакаат да се игра сам, со пријателите, или со членови на семејството. ✔РАЧНИ АКЦИЈА : Поставување на стрелката и се одржи на дршката, поени, цел потоа се повлече назад string да се пука на целта!Плус, оваа игра ќе ја подобри својата рака-око координација при обезбедување часа на игра. ✔ДЕН/НОЌ се ИГРА : Светлина-up на вашата игра за ноќно игра со возбудлива LED светла дека е сигурен да ги охрабри многу шпионски мисии!. ✔СЕТ ВКЛУЧУВА : Четири вшмукување стрели, 1 лак со LED Цел и 1 quiver со рака за лесно носење и чување. ✔СЕКОГАШ СЕ ЗАБАВУВААТ : Сакате ли нешто забавно да се направи?Оваа игра е за забава забава и со цел да се игра соло или со пријатели.Предизвик други со преземање се врти да види кој добива победничкиот гол!.

За стоката

Слична стока во категоријата