0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бебе Бебе Девојка Во Бикини Костим За Капење Лубеницата Tassel Прашка Блузи+Панталони Бикини Поставува Облека Лето

Бебе Бебе Девојка Во Бикини Костим За Капење Лубеницата Tassel Прашка Блузи+Панталони Бикини Поставува Облека Лето

DEN 364.32
Това е достапна

Износот

100% Полиестер. [МЕК МАТЕРИЈАЛ] : Голема мазен материјал,полиестер/spande,Висок квалитет на еластичен материјал,меки,лесни и брзи за сушење,без било штета на вашиот бебешка кожа.Рака мие или Машина. [МЛАДАТА КОСТИМ за КАПЕЊЕ КАРАКТЕРИСТИКИ] : Девојки Tassles Прашка Блузи,оглавник дизајн,лубеницата печатени Шорцеви,девојки убава бански костуми perfect со backless и bowknot,Симпатична и симпатична,да те направи бебе повеќе атрактивни и единствен. [Целиот ДЕН ЗАШТИТА од СОНЦЕ] : Со UPF 50+ измислица штити кожата,Стилски Tankini Костим за капење,Совршен за 0-24 Months новороденче девојки.Најдобриот подарок за вашите daghter,внук,внука. [ДВА дела БИКИНИ ВКЛУЧУВА] : 1x Tops+1x Shorts+1x Headband.3 Pc Бебе Дете Девојки UPF 50+ Бикини Сетови. 0-6 Месеци-Блузи Должина 3.34-Половината 7.08-Панталони Должини 6.69. 6-12 МесециTops Length 3.74Половината 7.48-Панталони Должини 6.88. 12-18 МесециБлузи Должина 4.52Половината 7.87-Панталони Должини 7.48. 18-24 МесециБлузи Должина 5.11Половината 8.26-Панталони Должини 8.07. Боја : Розова Кавер - | Големина : 0-6 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Деца Бебе Девојка Бикини Поставува Tassel Прашка Бикини Школка Врвот+Шорцеви Костими За Капење Beachwear.Големина На Табела : . 0-6 Месеци-Блузи Должина 3.34-Половината 7.08-Панталони Должини 6.696-12 МесециTops Length 3.74Половината 7.48-Панталони Должини 6.8812-18 МесециБлузи Должина 4.52Половината 7.87-Панталони Должини 7.4818-24 МесециБлузи Должина 5.11Половината 8.26-Панталони Должини 8.07.

За стоката

Слична стока во категоријата