0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Дан Чинг Деца Деца Девојки Симпатична Костим За Капење Бикини

Дан Чинг Деца Деца Девојки Симпатична Костим За Капење Бикини

DEN 287.76
Това е достапна

Износот

100% Најлон.Материјал : 80% Најлон.Одличен подарок за вашата девојка.Фламинго шема, слатки за деца.Вклучувајќи : 1 Сет само Костим за капење.Повод за плажа и базен.Ние сме производителот.Дан Чинг е нашиот бренд име.Таа е основана во Гуангжу во 2016 година. Дан Чинг главно обезбедува т-маици, долна облека, поло кошула, leggings, пижами, бански костуми perfect, палта и така натаму за деца.Дан Чинг биле посветени на обезбедување на повеќе удобно, повеќе здрави, повеќе модерен бутик за облека за деца.Во меѓувреме Дан Чинг посветува внимание на искуството на клиентите.Ние, исто така, основан е посебен оддел да се шири нашиот бренд И Чинг.Ние веруваме дека Дан Чинг ќе биде на децата омилен бренд.Големина информации S : 12 M-24 M.М : 2 T-3 T.L : 3 T-4 T.XL : Големина на 4 - Size 6 Перење Настава : 1. Рака мие. 2. Висат Сува. 3. Не се мијат со детергент. 4 : Пеглање под 30 степен centigrade.

За стоката

Слична стока во категоријата