0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Седмата Генерација Бебе Брише и Јасно 64 Брои, Пакет на 12

Седмата Генерација Бебе Брише и Јасно 64 Брои, Пакет на 12

DEN 1514.40
Това е достапна

Износот

Дерматолог за да се тестираат.Противалергиски.Без мириси кои би можеле да ја иритираат babys деликатна кожа.Нема мирис брише, исто така, значи дека вашето бебе мириса само совршено како вашето бебе и не сакал синтетички бебе или свежи мириси.Без алкохол, мириси, parabens.Безбедна за бебе рацете, лицето и на дното.Тоа се Негува : Дебела, мека брише освежување и нежно чистење на чувствителна кожа.Нејзините Природни : Чисти со фабрика-изведен состојки.Ослободени од синтетички мириси, бои и алкохол.Ослободени Од тестирање врз Животни, мириси, бои, parabens, pthalates.

За стоката

Слична стока во категоријата